Nenech to na zítra, začni hned...

23. srpna 2013 v 23:59 | Brandy |  Deník
...a já si stejně řekla až od zítřka. Před pár desítky minut jsem povečeřela Camembert s rohlíkem, takže přes 300 kcal, jen to hvízdlo. Cítím se tak slabá, že jsem líná zvednout svou tlustou prdel a nechat to poslat záchodovou rourou do neznámých končin. Hlavou mi běží tisíc sebenenávistných myšlenek za sekundu. Kvůli každé chvíli mého hloupého života. Kvůli všemu. Jenom žeru všemožný prášky, šňupu prach, hulím trávu, mám věčně rozpíchaný žíly a tvářím se strašně ublíženě.
Zpátky k tomu "od zítřka". S jídlem se teď celkem držím, když toho sním víc, nebo něco, co bych neměla a žaludek bouří, vyhovím mu. Ale musí nastat změna co se týče pohybu. Každý den se aspoň trochu hýbat. Našla jsem někde třicetidenní posilovací plán na břicho, no tak uvidíme jaká bude vůle. Začnu skákat přes švihadlo. Chtěla jsem chodit běhat, ale doma jsou, co se týče mých stravovacích návyků všímaví (ačkoliv se mnou nikdy žádnej problém nebyl), tak na sebe nebudu zbytečně upozorňovat. Však já už něco vymyslím. Jde jenom o vůli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mojetemnejsistranka mojetemnejsistranka | 24. srpna 2013 v 0:04 | Reagovat

Jednou příjde zlom :) a zatím zkusím po síti poslat trochu bezstarostné jásavky, která na mě bez příčiny přišla deset minut před půlnocí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama