Duben 2014

26.4.2014

26. dubna 2014 v 22:32 | Brandy
11:40 - balení kukuřičných křupek (ze zdravé výživy)
12:30 - trochu gnocchi se žampiony na smetaně
17:00 - kousek sýru

Těstoviny po třech dnech bez jídla (jo! dala jsem to i když ten třetí den jsem sotva lezla) nebyl ani trochu dobrý nápad. Ale já si je nevymyslela. Měla jsem fakt tak 2 hrsti ale jak se mně po tom udělalo zle...Ten nechutný pocit plného žaludku. Kdyby nikdo nebyl doma, letělo by to ven. A asi bych se ani nemusela moc snažit.

24.4.2014

24. dubna 2014 v 20:16 | Brandy
Nic

Hlava se až na pár okamžiků nemotá, takže dám ještě zítřek. O víkendu se jídlu už nevyhnu.

23.4.2014

23. dubna 2014 v 20:20 | Brandy
Nic.

Původně jsem plánovala hladovku až do pátku, ale když si něco malého dám, tak to nebudu nijak hrotit, protože mi posledních prá dnů není moc dobře.

Mně fakt nic nenapadá

21. dubna 2014 v 18:05 | Brandy |  Deník
Omlouvám se holky, ale mám teď momentálně trochu jiné starosti.
Měla jsem 2 dny, kdy jsem jedla normálně, ale teď zas zvracím jak Alík. Prakticky každý jídlo, který sním. Váha je stále 51 kg.
Jdu vás oběhnout! :)

16.4.2014

16. dubna 2014 v 23:11 | Brandy
6:45 - kousek vegan dortu
19:15 - 150 g bílého jogurtu, 2 cherry rajčata, 2 ředkvičky, půl papriky, kousek okurku

Nějak mě opouští moje nežravost. Kurva.

14.4.2014

14. dubna 2014 v 18:26 | Brandy
6:30 - povidlové tašky

Navíc: 2 čtverečky čokolády

Pohyb: 2x 45 minut tělocvik

Yay!!

13. dubna 2014 v 10:11 | Brandy |  Deník
Ahoj,
mám samé dobré zprávy. V posledních dnech nemám absolutně potřebu jíst. Až dnes jsem si dobrovolně udělala snídani a to jenom nakrájené ovoce. Včerejší oslava dopadla skvěle. Jediné co jsem za celou dobu snědla byl kousek marcipánu z dortu. Všechny chlebíčky, co byly nachystané pro mě, se mi podařilo zneškodnit :D a jinak si myslím, že si ani nikdo nevšiml, že jsem si nic nevzala. A taky mám konečně zpět 51 kg. Juch! Pokud to takhle půjde dál, myslím, že bych se do měsíce mohla zbavit té zatracené pětky :D

Ještě jedna věc. Budu muset smazat svoje fotky a ty, co sem v budoucnu přidám, tu budu vždy jen chvíli. Důvod je takový, že už se po mně začalo pár lidí pídit.

Moment!

9. dubna 2014 v 23:35 | Brandy |  Deník
Omlouvám se zlatíčka, ale teď nemám vůbec čas. Na tenhle týden je naplánováno 9 písemek, převážně na učivo, které se probralo, když jsem byla pryč, takže se učím jak mourovatá, protože se mi teď snaží udržovat víceméně slušné známky.
V sobotu další oslava, tentokrát se musím pochlubit, že se bude slavit má plnoletost :D, ale teď se držím, tak doufám, že mě to zase nerozbourá. Jenom momentálně každý den zvracím. Ono jak si člověk zvykne nejíst, tak pak v sobě neudrží už skoro nic.
K dvojité dávce Biosilu jsem přidala další dvoje léčiva, nějaký bylinný tabletky, které jsou ale v lékárně nekoupitelné, pouze ve specializovaných prodejnách, protože moje vlasy jdou doslova do prdele. Když je dám všechy culíku, tak tloušťka toho culíku je menší než jsem měla o velkých prázdninách tloušťku culíku vytvořenýho z půlky hlavy, jestli chápete. Anyway, s tím se muselo počítat, takže to neberte jako stěžování si, ale jako pouhé konstatování :D
Po víkendu zas píšu jídelníčky a vrhám se na cvičení :)
Brzy se zase "zříme" :D

Jsem zase tu!

6. dubna 2014 v 19:24
Ahojte kočičky! Tak jsem od včerejška zpátky doma, ale sílu napsat mám až teď :D. Anglie byla skvělá, úžasná, překrásná a jánevímcoještě. Prostě fantazie.
Teď ale k jídlu :D. Onen zlom, po kterém jsem tolik toužila, přišel hned následující den od mého posledního příspěvku. Najednou neexistoval žádný hlad a žádné chutě na sladké. Udělala jsem si na oběd tortily, který pak stejně skončily v koši, takže moje jídlo od pátečního večera byla až večeře v hostitelské rodině v neděli. Ten jejich styl jezení mě ale fakt děsil a musela jsem se fakt hodně překonávat, abych všechno snědla. Ani zvracet nebylo možné, protože v tom domě bylo slyšet fakt každý prdnutí. Na druhou stranu mi vařili relativně lehká a zdravá jídla :) Moje jídlo vypadalo asi takto: na snídani jsem měla Cookie Crips s mlékem, na oběd jsme dostali balíček s toustem (o velikosti dvou dlaní), jablko, sladkou tyčinku a malý pytlíček brambůrek, a večeře byla z celého dne největší, jednou jsem měla těstoviny, pak zase pečenou zeleninu.. Každopádně půlku toustu vždycky dostala kámoška a brambůrky s tyčinkou jsem automaticky ukládala do báglu, protože to chci ochutnat, ale vím, že bych to v sobě neudržela. S jablky jsem zase takový caviky nedělala, protože byla malá.
Po přesunu do Londýna, kde jsme si museli kupovat jídlo sami, jsem si občas dala knäckerbrot, ale taky jsem toho moc nesnědla. Prostě nebyla potřeba :))
Všechno sladké, co jsem vyfasovala jak v rodině, tak doma, jsem zase dovezla zpátky :D
A tak celkově mám pocit, že jsem tam trochu shodila, ale mám taky pocit, že se vidím hubenější než jsem. Nebo než jak vypadám na fotkách. Grrrr.. Každopádně nevím kdy se dostanu zase na váhu, ale číselný úbytek neočekávám.
JO! A koupila jsem si riflový šortky VELIKOST 34!!!!