Červen 2014

30.6.2014

30. června 2014 v 20:39 | Brandy
12:20 - dušená cuketa, 4 cherry rajčata
18:40 - dušená cuketa
19:20 - miska višní

Navíc: celodenní požírání sušeného ovoce
Pohyb: 4 km běh

No..dneska radši nekomentuju...hlavně to sušený ovoce..

29.6.2014

29. června 2014 v 17:37 | Brandy
10:20 - 50 g kukuřičných křupek Natural
11:00 - 2 srpečky :D (nevím jak jinak to nazvat, ale velikost byla standartní :D) melounu
16:30 - 3 kolečka okurky, půl rajčete a půl zelené papriky

Přiznávám, mám výčitky jak sviň a panický záchvaty, že teď přiberu tunu. Ale měla bych se vejít do 500 kcal.

28.6.2014

28. června 2014 v 18:53 | Brandy
nic

Ranní váha 50 kg!!!! Jsem happy jak dva grepy :D a proto jsem se rozhodla oslavit to dalším dnem hladovky. Já ani vlastně nemám odvahu něco strčit do pusy. Teď máme právě rodinnou sešlost, stůl plný jídla a i když mě pořád vybízejí ať si něco dám, výmluva, že z toho tepla nemám vůbec hlad, funguje skvěle. Je to fajn fajn fajn, je to fajn fajnový :DD


27.6.2014

27. června 2014 v 18:57 | Brandy |  Deník
Včera to bylo docela v pohodě. Přes den mi občas zakručelo v žaludku, ale večer jsem měla chuť něco sníst. Naštěstí mi nedalo moc práce se udržet.
Co se týče dneška tak se mi od rána motá hlava, ale chuť nemám. Jen se bojím zítřka. To už budu muset jíst na 100%, ale taky vím, že to s největší pravděpodobností vyzvracím. Přiznávám, že už nějaký ten pátek nejsem schopna sníst větší nebo kaloričtější jídlo. Buď ho nechám být nebo jde ven. Svým způsobem je to něco jako další stupeň sebekontroly.
Ať se vám holky daří :))

Výčet co všechno :D

25. června 2014 v 22:03 | Brandy |  Deník
Ahojte,
druhý den bez jídla proběhl hladce :). Žádné chutě, žádné nutkání, přiznám se, že při pomyšlení na to, že bych se měla najíst, se mi sevře žaludek strachy. A zrovna ironie, že mi celá rodina cpe nějaké jídlo :D. Babička nějaký zákusek a smaženej květák, mamka zase buchtu a ředkvičky. Vždycky se to tak sejde, když se rozhodnu držet hladovku. Nebaví mě si pořád vymýšlet výmluvy kdy a kde a s kým jsem co jedla, ale nedá se nic dělat. (Teď mi mamka akorát donesla misku Cini Minis, ALE "nechci, mám žvýkačku" :D ). Fyzicky mi je dobře, vyjma zatím 3 "záchvatů", kdy mě přepadla bolest ála vlčí hlad. Naštěstí se to pokaždý zkracuje. Ten dnešní trval asi jen 3 minuty. Ani hlava se mi nemotá, což je super.

Dneska jsem tak přemýšlela, jak to vlastně bude o prázdninách. Budu na brigádě, takže budu pobývat buď u babičky nebo u taťky. Dnů, kdy budu u babičky se dost děsím, protože tipuju, že většině z vás se s slovem babička jako první spojí výkrmna :D. Teď se sice směju, ale když si představím kolik bych toho teoreticky měla sníst, zase se mi svírá žaludek. Zatím to mám naplánované tak, že si večer jakože nachystám, ale pak to ráno vyhodím. Snídat budu ovoce/zeleninu z přechozího dne, během práce nic, ale radši s sebou budu mít nějaké jabko, kdyby se mi dělalo fakt blbě. Oběd a véču (což se budu taky snažit, aby to byla zelenina (véča) ale sem tam nějakému pečivu nebo buchtě asi taky neuteču) sním jakože normálně, aby to nebylo divný. U taťky tohle naštěstí řešit nebudu muset, protože ten se o moje stravování díkybohu nezajímá. Ale taky předpokládám, že u něj budu přežívat převážně na rajčatech, okurkách a švestkách ^^.

Co se pohybu týče, u babičky je cvičení s Jill absolutně nemožné, takže to nechám na dny u taťky. Když nebudu cvičit, mám v plánu kolo a brusle. Když bude fakt krize, tak běhání. Ale každý den aspoň něco, aspoň trošku. Doufám, že nemám velký oči a nebudu kolabovat :D :D.

Když bůh dá, mám na konci prázdnin 45 což? :D

Snad jsem vás neunudila k smrti.
Mějte se krásně a držte se! :-*

24.6.2014

24. června 2014 v 21:32 | Brandy
nic

Pokusím se vydržet do pátku :)

22.6.

22. června 2014 v 14:45 | Brandy |  Deník
Hellou,
tak mě tady máte zpátky. Přežila jsem..víceméně. Pravda, že v sobotu jsem přece jenom jedla mnohem víc než dny předtím, ale na druhou stranu to bylo převážně ovoce a zelenina. Přesto nemám pocit, že by to nějak narušilo nový příliv vůle. Odmítat jídlo je zase čím dál snažší, takže dneska hladovka.
Tyhle nákupy jsem pojala jako motivační, nuže :D. Koupila jsem si rifle vel. 36, do kterých se tak tak nacpu :D. Asi chápete, co tím sleduju. A ještě 2 obeplé samsony, takže nošení s plným břichem zakázáno :). Snad mě to udrží na uzdě, kdyby něco.

A ještě jedna novinka, v úterý by mi měl přijít smartphone, takže si do něj co nejdřív dám kalorické tabulky, abych měla hezky přehled :)

Mějte se krásně a já vás jdu konečně oběhnout

Žiju, tloustnu..

19. června 2014 v 23:36 | Brandy |  Deník
Ahoooj,
od zítřka by měl jít internet na věčné časy :D. Oběhnu vás a vyřídím spřátelení blogu ale až v neděli, protože na víkend zase směr Vídeň. Jo, bojím se, že mě tam budou krmit. Mám teď docela stáhlej žaludek ^^. Konečně skončilo žrací období a tenhle týden se mi docela daří, ale stejně mám dojem, že ty 2 kila do prázek nedám, každopádně těch 45 musí padnout! Budu na brigádě, kde budu 8 hodin na nohách. Cvičení odkládám taktéž na prázky a taky mám v plánu chodit běhat a jezdit na bruslích. Snad to všechno zvládnu. Teď to vypadá docela růžově.
Sice hodně zvracím, ale cítím se tak lehce. Cítím tu někde závan své vůle :D :D

2.6.2014

2. června 2014 v 21:20 | Brandy
6:50 - hrst třešní
19:00 - mooc třešní, pár koleček okurky

Pohyb: 2x 45 min tělocvik

Nekašlu na to/vás. Jen mi špatně (skoro vůbec :D ) funguje internet, takže je zázrak, že sem teď vůbec píšu.